Сервіс

Програма лояльності

Відчуйте переваги нашої системи лояльності!

Сервісний центр «Suzuki Альфа-М Плюс» завжди йде назустріч своїм клієнтам. Ми з радістю дбаємо про ваше авто і про ваш комфорт на всіх етапах його експлуатації.

Ми розробили спеціальну систему лояльності для обслуговування автомобілів на нашій СТО.

Ми надаємо знижку 50% при першому відвідуванні Сервісного Центру Suzuki Альфа-М Плюс на пр. Гагаріна, 314-б!
Всім власникам автомобілів Suzuki надається знижка в розмірі 50% на всі види послуг при першому відвідуванні нашого Сервісу *.
* Знижка не поширюється на ремонт ДВС, коробок передач, кузовний ремонт і субпідрядні роботи.

Система лояльності
Кількість повних років експлуатації авто SuzukiЗнижка на товари, % Знижка на послуги, %
00%0%
12%4%
24%8%
36%12%
48%16%
510%20%
612%25%
7 і більше14%25%
Клубні карти

The component Клубні карти has not been created yet.

Альфа-клуб

В Автоцентрі Suzuki «Альфа-М Плюс» введена спеціальна Клубна програма для кліентів, яка надає можливість Учасникам програми накопичувати бонуси за кожну купівлю та проведення сервісних робіт, заробляти бонуси під час проведення акцій, а також розраховуватись бонусами за товари та послуги в автоцентрі та брати участь у розіграшах спеціальних призів.

Щоб отримати Клубну картку SILVER «АЛЬФА-Клуб» Вам необхідно здійснити покупку автомобіля в автосалоні SUZUKI компанії «Альфа-М Плюс» за адресою: м. Харків, пр. Гагаріна, 314-Б або запасних частин (аксесуарів) на суму 10 000 грн. , або провести обслуговування свого автомобіля на суму 2000 гривень на сервісній станції SUZUKI за адресою: м. Харків, проспект Гагаріна, 314-Б.

Купуючи автомобіль SUZUKI в автосалоні, Ви можете отримати Клубну карту SILVER, GOLD або DAIMOND в залежності від кількості придбаних автомобілів.

Також власники Клубних карток SILVER, GOLD, DAIMOND «АЛЬФА-Клуб» можуть брати участь у розіграшах цінних призів, що проводяться серед клієнтів компанії «Альфа-М Плюс». Таким чином, принцип нової програми полягає в тому, що чим більше покупок Ви здійснюєте, тим вище номінал видається вам картки, тим більше Бонусов згодом Ви можете отримати від кожної наступної покупки Вами або Вашими друзями.

Власникам Клубної картки "АЛЬФА-Клуб" нараховуються Бонуси за кожну покупку. Бонусами можна сплатити одночасно до 25% вартості запасних частин, аксесуарів або послуг. Один Бонус дорівнює 1 гривні.

Відчуйте переваги нашої програми лояльності!

Додаткову інформацію можна отримати у нас в Автоцентрі Suzuki "Альфа-М Плюс" за адресою Харків, проспект Гагаріна, 314-Б.

Розрахувати вартість ТО для вашого автомобіля можна тут.

Ми завжди дбаємо про наших клієнтів і наша головна мета не тільки задовольняти Ваші потреби, а й перевершити Ваші очікування!