Про нас

Про Автоцентр Suzuki "Альфа-М Плюс" на Гагаріна

Автоцентр Suzuki «Альфа-М Плюс» на пр. Гагаріна, 314-Б

– офіційний дилер автомобілів і мототехніки SUZUKI в Харкові та області. Вже більш 18-ти років компанія представляє японських автовиробників на українському ринку. За цей період ми отримали великий досвід роботи, зуміли завоювати високу репутацію й стали однією з успішних автомобільних компаній в Україні.

У вересні 2015 році був відкритий новий концептуальний Автосалон SUZUKI на пр. Гагаріна, 314-б, який відповідає всім стандартам бренду SUZUKI, розрахований на 7 автомобілів, з комфортною клієнтською та зоною сервісного обслуговування, просторий і світлий.

Автоцентр зараз продає автомобілі та мотоцикли Suzuki, аксесуари та запчастини і здійснює гарантійний ремонт та обслуговування.


Автоцентр Suzuki "Альфа-М Плюс"

- дбає про поліпшення якості життя авто- та мотовласників.

Бренд Suzuki є одним з наймолодших з офіційно представлених на нашому ринку - з січня 2000 року.

Рішення Suzuki Motor Corporation довірити просування своєї марки в Україні було прийнято в результаті суворої оцінки підприємства «Авто Інтернешнл» в умовах жорсткої конкуренції. І ми намагаємося виправдати цю довіру.

Кваліфіковані фахівці дилерського центру SUZUKI "Альфа-М Плюс" проходять регулярне навчання у сфері продажів автомобілів і запасних частин, мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Вам професійно нададуть всю інформацію щодо представлених моделейSuzuki Vitara, SX4Jimny і Ignis та їх комплектацій, цін, умов придбання.

Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних профільних змаганнях фахівців автомобільного бізнесу.

Нам довірили краще, тому Ви можете бути впевнені в якості бренду SUZUKI.

З нами вибір легкий, а покупка приємна!

Авто та мото салон Suzuki "Альфа-М Плюс" на проспекті Гагаріна, 314-Б

  • Широкий вибір автомобілів та мотоциклів Suzuki у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари для автомобілів та мототехніки Suzuki

  • Програми лояльності для постійних клієнтів

  • Обслуговування корпоративних клієнтів